Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Tamer Ozer

Tamer Ozer


İçimizdeki #İRLANDALILAR Kimlerdir?

29 Kasım 2020 - 12:47

1915/1916 Yılları arasında Ruslarla işbirliği yapıp Doğu ve Güney Doğu Anadolu'da Katliama Başlayan Ermeni Çeteleri İle Baş Etmek İçin ERMENİLER, Zorunlu Göçe maruz bırakıldı. O yıllarda Osmanlı topraklarında yaklaşık 2 milyon ERMENİ Tebaası olduğu tahmin ediliyor.Anadolu'nun 1919 yılında İşgal edilmesi başlayan sürecin KURTULUŞ Savaşı ile sonlanması sırasında çoğu nüfus müdürlüğü'nünde yakıldığı hafızalardadır.Peki bu 2 milyon ERMENİ göç etmedi, katliama uğramadı ise buhar olup uçmuşmudur?İşte 1915-1916 yılları arasında TEHCİR edilen ve SOYKIRIM'a uğradığı söylenilen ERMENİLER 1915/1922 arasında TÜRK-KÜRT-ALEVİ-SÜNNİ olarak aramıza sızmışlardır. KRİPTO olarak yaşamakta, örgütlü bir şekilde devletin iliklerine kadar girmişlerdir.Koskoca bir imparatorluktan KURTULUŞ savaşı yapmaya mecbur kalan TÜRKİYE, ekonomik olarak bitik durumdadır. Savaşlar nedeniyle ekonomik olarak, insan kaynağı olarak bitik durumdadır. Ülkenin kalkınması için, sermaye birikiminin sağlanması için, azınlıkların sızma girişimine göz yumulmuştur.Bu gün başta SİYASİ Partiler, Bakanlıklar,Sosyal Dernekler, Odalar, Borsalar, Sanat Camiası olmak üzere her yerde KRİPTO hainler vardır.

(Başta bir yazımızda YAHUDİ örgütlenmesi ve yerli işbirlikçilerinin kurduğu LİONS kuluplerine de ayrıca değineceğiz.)

TÜRK devleti her şeyin farkındadır ve gerekli önlemleri almaktadır. Bu ülkenin mutluluğu ve rafahı için çalışan ERMENİLER ile sorunumuz yoktur.

TÜRK gibi yaşayan HAİN, KRİPTO ERMENİLER İçin kapalı olan Akyaka Doğu Kapısı, Alican Sınır Kapısı yakında açılacaktırNE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Son Yazılar