Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Tamer Ozer

Tamer Ozer


Bir Selam Çaktık, A.B.D ve Avrupa'yı Ayağa Kaldırdık !!!

15 Ekim 2019 - 21:33 - Güncelleme: 15 Ekim 2019 - 22:22

 

2012 yılından beri oynadıkları oyun bozuldu, Musul, Kerkük petrolünü Akdeniz'e indirme hayalleri şimdilik suya düştü.Yaklaşık 1000 yıldır anadolu topraklarında yaşayan Türkler, Kürtler ayrışmayınca devşirdikleri, kandırdıkları, besledikleri kürtlerle, milyar dolarlar yatırdıkları PKK/PYD kukla devleti kurma hayali şimdilik bitti. Türkiye'nin güneydoğusunda kurulacak kukla devlet İsrail'in vaat edilen topraklar hayalleri içinde elzemdi. Kurulacak 'ataist' kürt devleti ile İslam alemi ve Türkiye arasındaki bağda kopacaktı. A milli takım birlik ve beraberlik mesajı olarak Arnavutluk ve Fransa maçlarından sonra  'selam' durunca A.B.D yaptırım açıkladı, UEFA inceleme başlattı.

Rahmetli Necmettin Erbakan'ın dediği gibi, 'Hadi Oradan, Hadi Oradan'Acı var mı ACI !!!TÜRKİYE, yıllardır katledilen #müslümanların hamisi oluyor. Son 25 yılda dünya yüzeyinde çıkan mücadele ve savaşlarda 12,5 milyonun üzerinde müslüman öldü. Birleşemeyen islam dünyası, haçlı ordularının ayakları altında yok olup gidiyor. Bu gün Fas, Cezayir, Mısır, Filistin ve bir çok islam ülkesinde #ERDOĞAN konuşuluyor. Herkes 'RABİA' işareti yapıyor, Türkiye yeniden islam dünyasının umudu oluyor.

 #Arapbaharı patladı, yeşil devrim geliyor...

1960'dan beri yönettikleri TÜRKİYE, #irlandalılar'a rağmen söz dinlemez oldu...Şimdi Uyanış vakti...#diriliş #1000Yıllıkdevlet #Asena #dostumuzyok #irlandalılar #uyanış #erdoğan

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Son Yazılar