Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Meral Akşener Esnaflara Bir Dokundu Bin Ah İşitti

 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener “Esnaf Gezileri” kapsamında Bu gün Avcılar ve Beylikdüzü ilçelerini ziyaret etti.

 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Avcılar  Marmara caddesi Atatürk heykeli önünden başlattığı ziyaretlerine Avcılar İyi Parti İlçe Başkanı Serkan Yalım ve ilçe teşkilatı eşlik etti.
İstanbul Avcılar ilçesinde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Akşener, corona virüs önlemleri ile iyice beli bükülen esnafın derdini dinledi.
Esnafla birebir görüşmeler yapan Akşener’e bildirilen sorunların genelinde corona virüsün küçük esnafı kötü olarak etkilediği verilen kira yardımlarının yeterli olmadığı çalışan sayılarını yarı yarıya düşürmek zorunda kaldıkları ve o çalışanların şuan işsiz olduğu yönünde.
Kuyumculuk yapan esnafla konuşan Akşener’e halkın sorunlarından bahseden kuyumcu halkın 1970’lerde basılan altınları sattıkları bu şekilde günü kurtarmaya çalıştıklarını dile getirdi.
Kiralarını ödeyemedikleri ellerindeki ürünleri satamadıkları gibi tedarikçiden yeni üründe alamadıkları ve ürünlere yapılan %200’eye varan zamdan dolayı iş yerlerini kapatmak zorunda kaldıklarını dile getiren esnaflar Akşener’den dertlerine derman olmasını sitemkar şekilde dile getirdiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum