Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Vatan Partisinin sempozyumu Yunanlı Gazeteciyi Korkuttu

Vatan Partisinin sempozyumu Yunanlı Gazeteciyi Korkuttu
18 Nisan 2021 - 12:05 - Güncelleme: 18 Nisan 2021 - 12:36
Vatan partisinin 25 ülkeden 40 devlet yöneticisinin katıldığı “Yeni Uluslararası Düzen” (New International Order - NINTO) başlığıyla duyurulan sempozyumu Yunanlı gazeteci Andreas Mountzouroulias'ı korkuttu.

Yunanlı gazeteci Andreas Mountzouroulias, Vatan  Partisinin sempozyumunu, "Küresel jeopolitik ayaklanmaların habercisi: Türkler ve Çinliler, "yeni bir uluslararası düzenin oluşturulması" konulu bir sempozyumda!"  başlığı ile verdi.

Andreas Mountzouroulias, haberin detayında, "Katılımcılara davet metninde açık ve net bir şekilde "ABD hegemonyasına direnen tüm ülkeler yeni bir dünya düzeni inşa etmek için birleşmeli ve bu alternatifin tüm ülkelerin tecrübesi ve bilgisi kullanılarak gerçekleştirilebileceğini vurgulamalıdır" cümlelerinin yer aldığına dikkat çekiyor.

Yunanlı gazeteci Mountzouroulias, "Sempozyuma Türk iktidar partisinin temsilcileri, dünyanın dört bir yanından önde gelen akademisyenler ve aydınlar katılacak ve sunum yapacak" söylemi ile de sempozyumun ses getirdiği mesajını veriyor


Vatan Partisi Uluslararası İlişkiler Bürosu’nun dünya çapında düzenlediği çevrimiçi sempozyum bugün yapılacak. “Yeni Uluslararası Düzen” (New International Order - NINTO) başlığıyla duyurulan sempozyumda 25 ülkeden 40 devlet yöneticisi ve uzmanlar yer alıyor.

Etkinliğin açılış konuşmasını Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek yapacak. Bugün Türkiye saati ile 09.00’da başlayan ve gün boyu devam edecek olan sempozyumun sunumları İngilizce olacak ve Youtube’tan da canlı yayınlanacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum