Vali Şentürk yeni seçilen muhtarlarla bir araya geldi
Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Vali Şentürk yeni seçilen muhtarlarla bir araya geldi

Bilecik Valisi Bilal Şentürk, 31 Mart mahalli idareler genel seçimlerinde köy ve mahalle muhtarlıklarına seçilen muhtarla bir araya geldi.Bilecik Valisi Bilal Şentürk, İl Özel İdaresi...

19 Nisan 2019 - 18:10 - Güncelleme: 19 Nisan 2019 - 18:11
Reklam

Bilecik Valisi Bilal Şentürk, 31 Mart mahalli idareler genel seçimlerinde köy ve mahalle muhtarlıklarına seçilen muhtarla bir araya geldi.
Bilecik Valisi Bilal Şentürk, İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Vali Yardımcısı Mehmet Taşdöğen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, İl İdare ve Denetim Müdürü Hakkı Elmas, daire müdürleri ile merkez köy ve mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda, halkın teveccühünü kazanarak sorumluluk sahibi olmanın onurlu bir görev olduğunu vurguladı.
"Bilecik'te kamu hizmet standartlarını hep birlikte iyi bir noktaya getireceğiz"
Bilecik'te kamu hizmet standartlarını iyi bir noktaya getireceklerini belirten Vali Şentürk, "Bulunduğunuz yerlerde devleti temsil etme yetkisi alıyorsunuz. Dolayısıyla görevi layıkıyla yapmak gerekir. Tarafsız, objektif ve adil olmak zorundasınız. Kamu görevlilerimiz ve muhtarlarımız, bu anlayış içinde olmalıdır. Bir kural varsa hepimiz için vardır. Bilecik'te kamu hizmet standartlarını hep birlikte iyi bir noktaya getireceğiz. Bizim için en önemli değer insan ve onun hayatı. Öncelikli görevimiz, insan hayatını, güvenliğini ve sağlığını garantiye alacak hizmetleri yüksek standartlarda sunmak. Tespit ettiğiniz aksaklıkları zamanında, doğru şekilde, ilgili yerlere intikal ettirmek ve sıkıntıların çözümü noktasında da atılacak adımlara nezaret etmelisiniz. İnsanlarımızın can ve mal güvenliğini birlikte sağlayacağız. Kamu görevlilerimiz, devletin sahip olduğu imkan ve kabiliyetleri vatandaşa ulaştırmakla mükelleftir. Güzel hizmetlere birlikte imza atmayı arzu ediyorum. Önceliğimiz, kimsesizlerin kimsesi olabilmek noktasında devletin sağladığı imkanları, doğru yerlere ve zamanında ulaşmasını sağlamaktır" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizli'deki kazada ölü sayısı 2'ye yükseldi
Denizli'deki kazada ölü sayısı 2'ye yükseldi
İstanbul'da Yeditepe Huzur Uygulaması
İstanbul'da Yeditepe Huzur Uygulaması