Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Vali Kocabıyık, Karahallı İlçesinde İncelemelerde Bulundu

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Karahallı ilçesini ziyaret ederek , ilçede yapılan yatırımlar ve projeler hakkında bilgi aldı ve korona virüsle mücadele de alınan tedbirlerin durumu hakkında da istişarelerde bulundu.

Vali Kocabıyık, Karahallı İlçesinde İncelemelerde Bulundu
03 Şubat 2021 - 20:16 - Güncelleme: 05 Şubat 2021 - 08:34
Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Karahallı ilçesine günübirlik bir ziyaret yaptı. Vali Kocabıyık, günün ilk ziyaretini Karahallı Kaymakamlığı ve Karahallı Belediyesine yaptı.

Karahallı Kaymakamı Ahmet Gülderen ve Karahallı Belediye Başkanı Ali Topçu ile ilçede yapılan yatırımlar ve projeler  hakkında bilgi aldı, toplum sağlığını ve düzenini ciddi düzeyde etkileyen Covid-19 salgınına yönelik ilçe genelinde alınan tedbirlerin durumu hakkında da istişarelerde bulundu.

Vali Kocabıyık daha sonra Kaymakam Ahmet Gülderen ve görevlililerle birlikte ilçe genelindeki kamu  kurumlarını ziyaret etti. Vali  Kocabıyık, yeni binasına taşınan İlçe Halk Kütüphanesi ve Karahallı Veyis Turan Mesleki, Teknik Anadolu Lisesini ve inşaatı bitmek üzere Karahallı Devlet  Hastanesinde incelemelerde bulundu.

Uşak Valisi Funda Kocabıyık,  'Karahallı Üretim Köyü' projesi kapsamında faaliyet gösteren
Karahallı Kadın Girişimciler Üretim Atölyesini de ziyaret etti. Vali kocabıyık, Karahalılı kadınların yapmış olduğu çalışmaları yerinde gördü, tahta oyuncak, ham dokuma bez üzerine taş baskı ile yapılan ev ürünlerini inceledi.

Vali Kocabıyık, daha sonra ilçe merkezindeki  esnafları ziyaret ederek sohbet etti, bereketli kazançlar diledi. 

Vali Kocabıyık, Karahalllı  esnaf ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ,"ziyaretimiz esnasında hem esnaflarımıza hem de vatandaşlarımıza Covid-19 tedbirlerinin öneminden bir kez daha bahsettik. Vatandaşlarımıza salgının engellenmesine
yönelik alınan tedbirlere titizlikle uydukları için teşekkür ediyorum. Tedbirleri ne kadar sıkı uygularsak normalleşme sürecine de o kadar hızlı geçebiliriz. Maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uyalım, sağlıkla kalalım" dedi.

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, akşam saatlerinde ilçeden ayrıldı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum