Uygulamayı indir, IPhone ’u kazan...
Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Uygulamayı indir, IPhone 'u kazan...

Aydınlatma sektörünün lider firması Kendal Elektrik yine bir ilki gerçekleştirerek mobil Aydınlatma uygulamasını yaparak hayata geçirdi.

24 Ekim 2017 - 10:56 - Güncelleme: 24 Ekim 2017 - 11:09
Reklam

Mobil Aydınlatma  Uygulaması çalışmaları tamamlanarak hayata geçti.Aydınlatma Sektörünedeki  yenilikleri  tüketicilere  daha kolay anlatabilmek adına  yapılan uygulama,  aynı zamanda  bayilerine de    fiyat ve stok bilgilerini veren dijital  katalog kolaylığı  sağlıyor. İç veya dış  Aydınlatma ürünlerinin ithalatını  ve  aynı zamanda  üretimini  yapan Kendal Elektrik  Uygulaması günlük yaşamınızı kolaylaştıracak bir çok özelliği tek bir yerde topladı. 

Uygulama kısa süre önce hayata geçmesine rağmen yüzlerce kişi telefonlarına indirdiği uygulamayı kullanmaya başladı. Apple store'de  ve  Googleplaystore'de "Kendal Elektrik" yazılarak indirilebilen uygulama ile Aydınlatma sektöründeki  aradığınız herhangi bir ürünün  fiyatınada sizleri anında ulaştıralabilecek.

Kendal Elektrik’in  Mobil Aydınlatma Uygulamasını indirerek kullanmaya başlayanlarada birde sürpriz hazırladı. Yapılan açıklamaya göre uygulamayı indiren ve elektronik posta ile kayıt yaptıranlar arsında yapılacak çekiliş ile 1 kişiye IphoneX, 1 kişiye Iphone8 ve 1 kişiye Iphone7 verileceği belirtildi. 31 Aralık 2017 tarihinde yapılacak çekliş ile uygulamayı indirenler arasından 3 şanslı kişi Iphone telefon sahibi olacak. Ayrıca 31 Aralık 2017 tarihine kadar Galata Kulesinin oradaki Kendal Elektrik mağazasına Uygulamayı indirerek gelen müşterilerine %30 indirim yapılacağıda  belirtildi.

Kendal Elektrik  Satış ve Paz Mud  Serkan Demirtaş, yaptığı açıklama da,"Türkiye'nin öncü ve yenilikçi  firması olarak bir ilke imza attık. İnternet üzerinden akıllı telefon uygularımız ile dünyaca ünlü markaları Türkiye'nin her yerine ulaştırmayı hedefliyoruz. " dedi.

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki linke tıklayın:

 DOWNLOAD  ANDROID  https://play.google.com/store/apps/details?id=ac.app.kendalelektrik

 DOWNLOAD   iOS      https://itunes.apple.com/tr/app/kendal-elektrik/id1004942937?l=tr&mt=8

     

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bağımlılıkla Mücadeleyi TBMM'de anlattı
Bağımlılıkla Mücadeleyi TBMM'de anlattı
Borsa günü yatay tamamladı
Borsa günü yatay tamamladı