Ünlü Oyuncu Özgür Çevik’e Teşekkür Ziyareti!
Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Ünlü Oyuncu Özgür Çevik'e Teşekkür Ziyareti!

Vergi Haftası'nda toplumun tüm kesimlerinin vergi konusunda bilinçlendirilmesi için gerçekleştirilen ziyaretler ve etkinlikler kapsamında İstanbul Avcılar Vergi Dairesi Müdürü Tuncay Arıbaş ve ekibi düzenli vergi ödeyen mükelleflerini ziyaret etti. Bu vergi mükelleflerinden biri de ünlü oyuncu Özgür Çevik oldu.

30 Mart 2018 - 17:03 - Güncelleme: 30 Mart 2018 - 17:21
Reklam

Her yıl şubat ayının son haftası kutlanan Vergi Haftası kapsamında bu yıl da çeşitli etkinlikler düzenlendi. Yapılan etkinlikler ile verginin öneminin anlatılması, toplumun tüm kesimine bilgilendirme yapılması ve mükelleflerin bilinçlendirilmesi amaçlandı. 

 

Gelir İdaresi Başkanlığı, 'Türkiye genelinde, beyan, ödeme ve diğer vergisel yükümlülüklerini zamanında yerine getiren gönüllü uyum seviyesi yüksek mükellefler vergi dairelerinde oluşturulan heyetler tarafından işyerlerinde ziyaret edilerek sunulan hizmetlere yönelik görüş ve önerileri alınacaktır' duyurusunu yapmıştı. 

 

Bu etkinlikler kapsamında  Avcılar Vergi Dairesi vergi mükelleflerinden ünlü oyuncu Özgür Çevik, Avcılar Vergi Dairesi Müdürü Tuncay Arıbaş ve beraberindeki heyet tarafından ziyaret edildi.

 

Ünlü Oyuncu Özgür Çevik, Örnek Mükellefler Arasında! 

 

Vergi Haftası'nda planlanan ancak bugün gerçekleştirilen ziyarette Özgür Çevik, Avcılar Vergi Dairesi Müdürü Tuncay Arıbaş ve ekibi tarafından ziyaret edildi. Düzenli vergi ödeyen, beyan, ödeme ve vergisel yükümlülüklerini yerine getiren bir mükellef olan Çevik, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.  

 

Avcılar Vergi Dairesi Müdürü Tuncay Arıbaş, "Vergi Haftası ziyaretleri kapsamında gelir vergisi mükellefi Özgür Çevik'i ziyaret ettik. Kendisine vergi yükümlülüklerini düzenli bir şekilde yerine getirdiği için teşekkür ederiz ve bol kazançlar dileriz." dedi.  

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bozüyük Belediye Başkanı Bakıcı 'Müzede Selfie Günü' etkinliğine katıldı
Bozüyük Belediye Başkanı Bakıcı 'Müzede Selfie Günü'...
Hayvan hırsızlarını ayakkabı izleri ele verdi
Hayvan hırsızlarını ayakkabı izleri ele verdi