Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Surlarda Korkunç Olay! Sadece Dinlenmek İstemişti...

Antalya'da eşi ve arkadaşlarıyla Karaalioğlu Parkı'nda gezintiye çıkan Serap Naktürk (49), dinlenmek için oturduğu surdan kayalıklara düşüp, yaşamını yitirdi. Bu sırada parkta bulunanlar, uzun süre üzerlerindeki şoku atlamadı.

Surlarda Korkunç Olay! Sadece Dinlenmek İstemişti...
03 Şubat 2021 - 17:57
Dinlenmek için surlara oturan kadın, talihsiz bir şekilde kayalıklara düşüp can verdi. Yakınları sinir krizi geçirdi. Olay Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Gençlik Mahallesi Karaalioğlu Parkı'nda meydana geldi.

GEZİNTİYE ÇIKMIŞTI!

Eşi ve arkadaşlarıyla Karaalioğlu Parkı'nda gezintiye çıkan Serap Naktürk (49), dinlenmek için oturduğu surdan kayalıklara düşüp, yaşamını yitirdi. Bu sırada parkta bulunanlar, uzun süre üzerlerindeki şoku atlamadı.

METRELERCE YÜKSEKLİKTEN

Eşi Önder Celal Naktürk ve arkadaşlarıyla parka gezmeye giden Serap Naktürk, Hıdırlık Kulesi'nin yan tarafındaki sura oturdu. Burada dengesini kaybeden Serap Naktürk, metrelerce yüksekten kayalara düştü. İhbar üzerine bölgeye Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı deniz polisi ve itfaiye ekipleri yönlendirildi.

ZODYAK BOTLA ALINDI

Kayalıklara çıkan ekipler, Serap Naktürk'ün yaşamını yitirdiğini belirledi. Buradan deniz polisi tarafından zodyak bota alınan Serap Naktürk'ün cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu'nun morguna götürüldü.

Olay sırasında parkta bulunan vatandaşlar, uzun süre yaşadıkları şoku üzerilerinden atamadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum