Ramazan Bayramı Kaç Gün? Resmi Tatil Kaç Gün?
Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Ramazan Bayramı Kaç Gün? Resmi Tatil Kaç Gün?

Özellikle hergün milyonlarca kişinin kullandığı bankalar, PTT merkezleri, Eczaneler ve Hastanelerin Ramazan Bayramı Arefesinde ve 7 haziran 2019 cuma günü çalışma durumları merak ediliyor. Bayramın hem hafta içine denk gelmesi hemde resmi bayram tatili olmasından dolayı kapalı olacak kurumlarda özellikle arefe günü ve 7 haziran 2019 cuma günü açık olup olmayacakları merak ediliyor.

22 Mayıs 2019 - 09:08 - Güncelleme: 22 Mayıs 2019 - 12:21
Reklam

Ramazan Bayramı Müjdesi...Cumhurbaşkanlığı tarafından bütün kamu kurum ve kuruluşlarına Ramazan Bayramı tatiline 9 güne çıkaran  idari izin yazısı gönderildi.

Özellikle hergün milyonlarca kişinin kullandığı bankalar, PTT merkezleri, Eczaneler ve Hastanelerin Ramazan Bayramı Arefesinde ve 7 haziran 2019 cuma günü çalışma durumları merak ediliyor.

Bayramın hem hafta içine denk gelmesi hemde resmi bayram tatili olmasından dolayı kapalı olacak kurumlarda özellikle arefe günü ve 7 haziran 2019 cuma günü açık olup olmayacakları merak ediliyor.

Arefe günü (3 Haziran 2019 Pazartesi) bankalar, PTT’ler, noterler öğlene kadar açık olacak. 12:30'a kadar işlemler yapılabilecek, öğleden sonra tatil olacak. 4-5-6 Haziran 2019 günü Ramazan Bayramı. Bayram sonuna denk gelen 7 haziran 2019 cuma günü resmi tatil olacak ancak bankalar, noterler, ptt çalışacak...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Açıkladı: 2 Milyar TL Destek Verilecek
Bakan Açıkladı: 2 Milyar TL Destek Verilecek
Neslim Güngen en quality girişimci iş kadını ödülünü aldı
Neslim Güngen en quality girişimci iş kadını ödülünü aldı