NBT İlaç Altın Havan Ödülünü Kazandı
Reklam
  • Reklam
  • Reklam

NBT İlaç Altın Havan Ödülünü Kazandı

NBT İlaç, Duosvit adlı ürünü ile Eczacı dergisinin verdiği "2017 Yılı Altın Havan" İlaç Dışı İnovatif Ürün Ödülünü kazandı.

17 Aralık 2017 - 15:41 - Güncelleme: 27 Aralık 2017 - 16:57
Reklam

İlki 2010 yılında yapılan, Eczacı Dergisi tarafından organize edilen ve zamanla ilaç ve eczacılık sektörünün en prestijli ödülüne dönüşen Altın Havan Ödülleri 8. Kez sahiplerini buldu.

NBT İlaç, Duosvit adlı ürünü ile  Eczane dergisinin verdiği "2017 Yılı Altın Havan"  İlaç Dışı İnovatif Ürün Ödülünü kazandı. 2012 yılında kurulan NBT İlaç, çok kısa bir süre de ilaç sektörüne pediatri, jınekoloji alanında yeni ürünler pazara vererek dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

15 Aralık Cuma günü Shangri-La Bosphorus Otel’de yapılan  görkemli ödül töreninin sunuculuğunu ünlü komedyen, radyo ve TV programcısı Ceyhun Yılmaz yaptı. Altın Havan Ödülleri’nde bireysel ve kurumsal olmak üzere iki kategoride 17 ödül sahiplerine takdim edildi. Ödül töreni her yıl olduğu gibi yine ilaç ve eczacılık sektörünün önde gelen isimlerini ve tüm paydaşlarını bir araya getirdi.

Her yıl ödül kazananların merakla beklendiği Altın Havan Ödülleri Töreni’nin açılış konuşmasını Eczacı Dergisi İmtiyaz Sahibi Çetin Öztürk yaptı. Öztürk konuşmasında, Altın Havan Ödülleri’nin ilk olarak Eczacı Dergisi yazarı ve mesleğe önemli katkıları olan Ecz. Levent Kamacık’ın anısına düzenlendiğini belirtti. Öztürk ayrıca, Altın Havan Ödülleri’nin yıllar içinde sektör tarafından ilgi ile takip edildiğini ve gelişerek sektörün Oscarları halini aldığını da sözlerine ekledi.

 

DUOSVİT:

Duosvit DHA  NBT ilaç firmasının yetişkinlerde değişik nedenli vitamin mineral ve omega 3 kaynağı, mikro besin beslenmede eksikliklerin giderilmesinde ihtiyaç duyulan tüm bileşenleri içeren patentli kapsül içi kapsül (Capsule in capsule) bir ürün olduğu için Altın Havan 2017 jürisi tarafından İlaç Dışı İnovatif Ürün Ödülü’ne değer görülmüştür.

 

 NBT İLAÇ:

17/08/2012 tarihinde “ sağlık doğamızda var” sloganıyla NBT ilaç firmamız kurulmuştur. Tüm ulusal depo kanallarında Avrupa menşeli stratejik ortaklıklarımız ile faaliyetlerimiz jinekoloji ve pediatri ağırlıklı olarak devam etmektedir. İleride bu alanda Türkiye’nin ino- vatif ürünlerine imza atan köklü bir firması olma yolunda kararlılıkla yol almaktayız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
En büyük katkı okula olacak
En büyük katkı okula olacak
Van'da "Mültecilerle Sosyal Uyum ve Din Görevlilerinin Rolü" konulu konferans
Van'da "Mültecilerle Sosyal Uyum ve Din Görevlilerinin...