Miniklerden Başkan Şahin’e tebrik ziyareti

Miniklerden Başkan Şahin'e tebrik ziyareti

Bilecik'te eğitim veren İmge Kreş ve Gündüz Bakımevi Okulu'nun minik öğrencileri, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin'e tebrik ziyaretinde bulundu.Bilecik Belediye Başkanı Semih...

Editor: Bot
18 Nisan 2019 - 12:32 - Güncelleme: 18 Nisan 2019 - 12:32

Bilecik'te eğitim veren İmge Kreş ve Gündüz Bakımevi Okulu'nun minik öğrencileri, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin'e tebrik ziyaretinde bulundu.
Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek öğrenciler ve öğretmenlerine teşekkür etti. Öğrencilerin kendisini ziyaret etmesi ile büyük bir moral bulduğunu kaydeden Belediye Başkanı Semih Şahin; "İlimizdeki İmge Kreş ve Gündüz Bakımevi okulunun minik sakinleri ziyarette bulundular, bizleri tebrik ederek, hazırladıkları hediyeleri sundular. Yüzlerindeki gülümseme ile bizlere enerjilerini aktaran yavrularımıza teşekkür ediyor gözlerinden öpüyorum. Çocuklarımıza ve gençlerimize güzel bir Bilecik hazırlamak için var gücümüzle çalışacağız" ifadelerini kullandı.
Öğrenciler, ziyaretinde hazırlamış oldukları hediyeleri Belediye Başkanı Semih Şahin'e takdim ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İl Afet Müdahale Planı Tatbikat Uygulaması Vali Demirtaş'ın katılımıyla gerçekleştirildi
İl Afet Müdahale Planı Tatbikat Uygulaması Vali Demirtaş'ın...
Almanya'dan, Denizli'ye uzanan başarılı kilo verme öyküsü
Almanya'dan, Denizli'ye uzanan başarılı kilo verme...