Lezzetini Ödüllerle Taçlandıran Çiğköftem, UFRAD Ödülü’ne...
Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Lezzetini Ödüllerle Taçlandıran Çiğköftem, UFRAD Ödülü'ne de Layık Görüldü!

Çiğköftem, kültürümüzün ve mutfağımızın en güzel lezzetlerinden olan çiğköfte ve içli köfteyi Avrupa'ya taşımaya devam ediyor. Yurtdışında bulunan 75 mağazasıyla Türkiye'nin tatlarını dünyanın birçok yerinde tanıtıyor. Çiğköftem, lezzet ve tat alanında aldığı ödüllerden sonra Ulusal Franchising Derneği UFRAD tarafından verilen Yurtdışı Açılım Ödülü'ne de layık görüldü.

21 Ekim 2017 - 20:35 - Güncelleme: 21 Ekim 2017 - 21:40
Reklam

‘En Tatlı Acı’ sloganıyla yola çıkan Çiğköftem, 25. Yılına yaklaşırken lezzetini ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Yurtdışı açılımına Almanya, Hollanda, Belçika, İsviçre, Fransa, Avusturya ve İngiltere ile başlayan Çiğköftem lezzetini Avrupa’ya taşımaya devam ediyor. Yurtdışında 75 şube ile hizmet veren Çiğköftem, Uluslarası Franchising Derneği UFRAD tarafından Yurtdışı Açılım Ödülü’ne layık görüldü.

 

Çiğköftem Pazarlama ve Satış Müdürü Tayfur Aktoprak: "Tam 75 yurtdışı şubemizle Ulusal Franchising Derneği UFRAD tarafından verilen Yurtdışı Açılım Ödülü’ne layık görüldük. İlk günden itibaren kaliteyi ve yenilikçi bir anlayışı ilke edinen markamızın bu özverisini ödüllerle de taçlandırıyoruz." dedi.

 

Ülke ekonomisi ve kültürüne yapılan katkıları da Tayfur Aktoprak şöyle açıkladı: "Hem ülkemiz ekonomisine hem de kültürümüze yaptığımız bu hizmetimizi sürekli geliştirerek devam ettireceğiz. Kalite ve tat dalında aldığımız diğer ödülleri UFRAD ödülü ile daha da güçlendirdik ve bu bizi daha da çok çalışmaya ve üretmeye teşvik ediyor."

 

Çiğköftem Pazarlama ve Satış Müdürü Tayfur AKtoprak, bu başarının ipuçlarını da teşekkür ederken veriyor... Tayfur Aktoprak: "Bu başarımızın ardında özveriyle çalışan tüm Çiğköftem ekibine, değerli müşterilerimize ve UFRAD üyelerine teşekkür ediyoruz."

 

Lezzet ve tat alanında aldığı ödüllerden sonra aldıkları Yurtdışı Açılım Ödülü’nü konuştuğumuz Perlavista AVM Çiğköftem İşletme Sahibi Çağlar Kaçan'da ‘gurur verici’ olarak adlandırıyor.

 

Ürünlerin Lezzeti Doğallıktan!

 

Perlavista AVM Çiğköftem İşletme Sahibi Çağlar Kaçan, Lezzet Ödüllü Çiğköftem’i şöyle anlatıyor:

 

‘Çiğköftem ürünleri günlük, taze ve hiçbir katkı maddesi yoktur. Ertesi güne satışımız yoktur. Ürünlerimizde 18 çeşit baharat karışımı, domates salçası, yağ, maydanoz ve sarımsak mevcuttur. 7’den 70’e tüm yaş aralığına hitap ediyoruz. Ürünlerimizin hepsi rutin bir ayarda, günlük ve taze olduğu için satılıyor. Günlük yaklaşık 25-30 kilo civarında çiğköftemiz, 60’a yakın da içli köftemiz satılıyor.‘

 

‘Yurtdışından ödül almak gurur verici bir şey. Müşterilerden aldığımız memnuniyette bizim için apayrı bir şey.’ diyerek Duyduğu memnuniyeti dile getiren Çağlar Bey, Çiğköftemin tercih edilme nedenlerini sıralarken günlük, taze, katkısız ve doğal olmasına vurgu yapıyor.

 

Dünyada ve Türkiye’de İlk Sebzeli İçli Köfte!

 

Çiğköftemin lezzetleri standartları aşıyor… Çiğköfte ve içli köfteyi sınırlarımızın ötesine taşıyan Çiğköftem, içli köftede yeni bir lezzete ev sahipliği yapıyor. Sebzeli içli köfte ile Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atıyor. Et sevmeyen veya tercih etmeyen müşterilerine hitap eden sebzeli içli köfte, tüm müşteriler tarafından beğeniyle tüketiliyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MKE Ankaragücü'nden ayrılan Mustafa Kaplan, Gençlerbirliği ile anlaştı
MKE Ankaragücü'nden ayrılan Mustafa Kaplan, Gençlerbirliği...
Lüleburgaz HEM'de 15 bin kursiyer eğitim gördü
Lüleburgaz HEM'de 15 bin kursiyer eğitim gördü