Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Küresel Paranın Sahiplerinden #Rothschild Kalp Krizinden Öldü

Edmond de Rothschild Group'un sahibi ve tek varisi Bankacı Benjamin de Rothschild geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etti. Ailesi tarafından yapılan açıklamada, Rothschild'in 15 Ocak günü öldüğü aktarıldı.

Küresel Paranın Sahiplerinden #Rothschild Kalp Krizinden Öldü
17 Ocak 2021 - 03:26 - Güncelleme: 17 Ocak 2021 - 09:27
Bankacı ve Rothschild Group'un sahibi Benjamin de Rothschild, kalp krizi nedeniyle 57 yaşında hayatını kaybetti. Yapılan açıklamada, "Bay Rothschild, geçirdiği kalp krizinin ardından 15 Ocak günü öğleden sonra hayatını kaybetti." ifadeleri kullanıldı.

Ailesinin Fransız basınına yaptığı açıklamada;
"Edmond de Rothschild Grubunun sahibi Edmond de Rothschild Holding SA'nın yönetim kurulu başkanı Baron Benjamin de Rothschild Cuma günü öldü."Ariane de Rothschild ve kızları, eşleri ve babaları Benjamin de Rothschild'in, öğleden sonra Pregny'nin (İsviçre) aile evinde geçirdiği kalp krizi sonrasında öldüğünü duyurmaktan son derece üzgünler. " denildi.

Geçtiğimiz haftalarda 89 yaşındaki milyarder Donald Tober balkonundan düşerek hayatını kaybetti. 
ABD'nin en büyük kumarhane şirketi Las Vegas Sands'ın kurucusu, milyarder yatırımcı ve iş adamı. Adelson, 87 yaşında kanserden öldü.
Bu  ölümler normal ölüm olarak gözüksede Benjamin de Rothschild'in kalp krizi ile ölmesinden sonra esrarengiz ölümler şüphesi ile tarih sayfalarında yerini aldı.

Bir çok uzman ölen milyarder  Benjamin de Rothschild'in  sahibi olduğu dünyanın en ünlü ekonomik dergisi The Economist'in 16 Ocak sayısının  #HESAPLAŞMA manşeti ile çıkmasının paranın sahipleri ile devletler arasındaki güç savaşının başladığını işaret olduğunda ısrar ediyor. 

The Economist dergisinin kapağınaki başka bir ilginçlik ise Trump'ın yüzünün çatlak toprak parçası gibi verilmesi oldu. Uzmanlar bunuda ABD'nin bölünmesi olarak yorumladı.


Şimdi dünyanın zihnini 3.Dünya savaşı başladı mı?
sorusu kurcalıyor!!!

YORUMLAR

  • 0 Yorum