’Kocanı Nasıl Öldürürsün?’ün Yazarı Kocasını...

'Kocanı Nasıl Öldürürsün?'ün Yazarı Kocasını Öldürdü!

Amerika Birleşik Devletleri’nin Oregon eyaletinde ‘Kocanı Nasıl Öldürürsün’, ‘Yanlış Koca’, ‘Yanlış Sevgili’ gibi kitapların 68 yaşındaki yazarı Nancy Crampton-Brophy’nin kocasını öldürmek suçundan tutuklandığı açıklandı.

14 Eylül 2018 - 10:04

Amerika Birleşik Devletleri’nin Oregon eyaletinde ‘Kocanı Nasıl Öldürürsün’, ‘Yanlış Koca’, ‘Yanlış Sevgili’ gibi kitapların 68 yaşındaki yazarı Nancy Crampton-Brophy’nin kocasını öldürmek suçundan tutuklandığı açıklandı. Oregon polisi, yazarın 63 yaşındaki kocası Daniel Crampton-Brophy’i Haziran ayında öldürdüğü şüphesiyle tutuklandığı bilgisini verdi.

Çalıştığı Oregon Aşçılık Enstitüsü’nün mutfağında ölü bulunan Daniel Crampton-Brophy’nin öldüğünde mutfakta yalnız olduğu ve öğrencilerle çalışanlar tarafından bulunduğu belirtildi.Nancy Crampton-Brophy, olayın ardından Facebook üzerinden paylaştığı bir gönderide “Olanları anlamlandırmaya çalışıyorum” diye yazmıştı. Nancy Crampton-Brophy ayrıca blogunda yayınladığı bir yazısında kadınların eşlerini öldürürken uygulayabilecekleri 5 yöntemi anlatmış, zehirleme için ise “Zehirlemek iyi bir fikir değil. Kim hasta bir kocayla vakit geçirmek ister ki?” demişti. Daniel Crampton-Brophy’nin annesi konuyla ilgili olarak “Bizim için büyük şok oldu ama açıklama yapmayacağız” dedi.

Kaynak: POSTA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sahte MİT'çi ve komutan tutuklandı
Sahte MİT'çi ve komutan tutuklandı
Mamak'ta muhteşem sünnet şöleni
Mamak'ta muhteşem sünnet şöleni