Kesik Bacak Cinayetinde Şok Gelişme!
Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Kesik Bacak Cinayetinde Şok Gelişme!

İstanbul Acıbadem'de bir çöp konteynerinde iki bacak bulunması üzerine polis alarma geçti. Yapılan inceleme sonrasında ilk önce kadına ait olduğu düşünülen bacakların bir erkeğe ait olduğu belirlenirken, olayla ilgili bir kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelinin amcasını öldürerek parçalara ayırdığı belirlendi

27 Şubat 2019 - 16:11
Reklam

Kadıköy Acıbadem Mahallesi Zeamet Sokak'ta bulunan bir çöp konteynerinde kağıt toplayıcıları, kesik bacağı fark etti. Durum polise bildirildi.

Olay yerine gelen polis, çöp konteyneri ve çevrede inceleme yaptı. Yapılan inceleme sırasında bir bacak daha bulundu.

Polis aynı kadına ait olduğu belirtilen bacakların bulunduğu konteyner ve çevresinde inceleme yaptı. İncelemenin ardından bacaklar, Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. 

BACAKLARIN ERKEĞE AİT OLDUĞU BELİRLENDİ

Adli Tıp Kurumu'nda incelenen ve önce bir kadına ait olduğu sanılan bacakların, erkeğe ait olduğu belirlenirken bir kişi gözaltına alındı.

AMCASINI ÖLDÜRÜP PARÇALARA AYIRMIŞ

Polis, bacakların içine konulduğu çuvalın üzerinde telefon numarası yazan bir kargo şirketini ulaştı. Kargo şirketi çuvalla kargonun gönderildiği kişinin adını polise verdi.

Polisin gözaltına aldığı kişi, çuvalı arkadaşı F.Ö.'ye verdiğini söyledi. Bunun üzerine İkitelli'de yakalanan F.Ö., 55 yaşındaki amcası Rıfat Rıza Öztürk'ü öldürdüğünü itiraf etti.

POLİS CESEDİN DİĞER PARÇALARINA ULAŞMAYA ÇALIŞIYOR

Amcasını tartışma sonrası öldürdüğü öğrenilen F.Ö.'nün daha sonra cesedi parçalara ayırdığı tespit edildi. Polis, cesedin diğer parçalarına ulaşabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. 

Gözaltına alınan iki kişi, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi.

Kaynak: DHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mızraklı'dan MEKSA Vakfı'na ziyaret
Mızraklı'dan MEKSA Vakfı'na ziyaret
Muhtarlar Derneği seçimini Naci Kızılkaya kazandı
Muhtarlar Derneği seçimini Naci Kızılkaya kazandı