Karaköprü’de çok amaçlı salonlar inşa ediliyor
Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Karaköprü'de çok amaçlı salonlar inşa ediliyor

Karaköprü Belediyesi tarafından ihtiyacı olan kırsal mahallelerde çok amaçlı salon yapımına devam ediliyor.Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelere yatırımlarını ve hizmetlerini...

23 Mayıs 2019 - 16:25 - Güncelleme: 23 Mayıs 2019 - 16:26
Reklam

Karaköprü Belediyesi tarafından ihtiyacı olan kırsal mahallelerde çok amaçlı salon yapımına devam ediliyor.
Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelere yatırımlarını ve hizmetlerini sürdürüyor. Her kırsal mahalleye birer çok amaçlı salon kazandırmayı hedefleyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin talimatıyla Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından çok amaçlı salon ihtiyacı olan kırsal mahallelerde çok amaçlı salon ve muhtar evinin yapımına başlanıyor. İlçeye bağlı Akpınar, Türkmen, Ergün ve Sayburç kırsal mahallelerinde çok amaçlı salonların yapımı devam ederken, kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.
Kırsal mahallelerde yatırımlarının sürdüğünü ifade eden Baydilli çok amaçlı salonu olmayan az sayıda kırsal mahalle kaldığını aktararak,"Kırsal mahallelerimize hizmetin en iyisini götürmek için çalışıyoruz. Kırsaldaki köy içi yollara stabilize malzeme serimi çalışmalarını tamamladık ve inşallah çok amaçlı salon olmayan kırsal mahallemiz de kalmayacak. Yeni yapılan çok amaçlı salonlar kırsal mahallelerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.
Çok amaçlı salon kazandırılan kırsal mahallelerdeki vatandaşlar da hizmetlerinden dolayı Baydilli'ye teşekkür etti.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ortak yayınla ilgili Yıldırım, "Yetersizdi" İmamoğlu, "Millet keyfini yaşadı" dedi
Ortak yayınla ilgili Yıldırım, "Yetersizdi" İmamoğlu,...
Mardin Jandarmaya İhbarlı kutlama
Mardin Jandarmaya İhbarlı kutlama