Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Karahallı Kaymakamı Ahmet Gülderen'e Veda Yemeği Düzenlendi

Son yayınlanan Mülki İdare Kararnamesi ile Uşak'ın Karahallı ilçesi kaymakamı Ahmet Gülderen, Erzincan Çayırlı ilçesi kaymakamlığına atandı. Kaymakamı Ahmet Gülderen, için yaklaşık 2 yıl görev yaptığı Karahallı ilçesinde veda yemeği düzenlendi.

Karahallı Kaymakamı Ahmet Gülderen'e Veda Yemeği Düzenlendi
26 Ağustos 2021 - 09:52 - Güncelleme: 26 Ağustos 2021 - 11:20
20 Ağustos 2021 tarihli ve 31574 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 2021/412 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Çayırlı Kaymakamı olarak atanan Kaymakam Ahmet Gülderen Onur’una Karahallı İlçesinde birlikte görev yapmış olduğu kurum amirleri tarafından veda yemeği düzenlendi.

Tarihi Clandras köprüsü tesislerinde düzenlenen veda yemeğine Kaymakam Ahmet Gülderen ve eşi Hadicetül Kübra Gülderen’in beraberinde Belediye Başkanı Ali Topçu, Sivaslı Cumhuriyet Savcısı Ozan Mert Alıcı, İlçe Emniyet Amir V. Muhammed Kurt ve kurum müdürleri katıldı.

Yemek sonrası konuşma yapan Kaymakam Gülderen;” Sayın Başkanım, sayın savcım ve kıymetli mesai arkadaşlarım, bu güzel akşamda burada benimle beraber olan herkese hoş geldiniz diyerek teşekkür ediyorum.
Karahallı ilçemize ilk geldiğimde buraya yani Clandras mevkiine gelmiştim. Buranın eşsiz güzelliğini ve tarihi dokusunu yerinde görmüş ve burada ilk sohbetimizi ve çaylarımızı içmiştik. Yine burada bir veda buluşması için toplandık. Karahallı ilçemiz çok güzel bir yer. Bu güzel ilçeye 22 ay boyunca hizmet etmek benim için bir onurdur.
İlçede ilk göreve başladığımda her ilçemizde olduğu gibi Karahallı ilçesinin de bazı eksiklikleri vardı. Belediye başkanımız, ilgili kurum müdürlerimiz, STK temsilcilikleri ve diğer paydaşlarımızla bu eksiklikleri tespit edip, en kısa sürede çalışmalara başladık. Çalışmalarımızı yaparken, hep birlikte diyalog halinde olduk. Bu çalışmaların meyvelerini sonrasında hep birlikte topladık. İlçemize birçok proje kazandırdık. Ve halen bazı projelerimiz için çalışmalar devam etmekte. 22 ay boyunca görev yapmış olduğum Karahallı ilçemizde bulunmak ve görev yapmak benim için büyük bir şanstı. Ayrıca ilk görev yerim olması nedeniyle de asla unutmayacağım ve hep güzel hatıralarla hatırlayacağım bir ilçemizdir.
Karahallı İlçesinde görev yaptığım süre zarfında kurulan dostluklar her daim baki kalacak. Sayın Valimizin talimatları gereğince, ilçemizde bulunan bütün çalışma arkadaşlarımızla birlikte vatandaşa hizmet odaklı çalışmaya gayret gösterdik.
Bu duygu ve düşüncelerle sözlerime son verirken;
Himayelerinde Karahallı İlçemize hizmet etme gururunu yaşadığım, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya, maiyetlerinde görevimi yürütürken rehberliğini ve desteğini her zaman gördüğüm Uşak Valimiz Sayın Funda Kocabıyık’a, İlçemizin sorun ve talepleri konusunda her daim desteklerini esirgemeyen Milletvekillerimize, 22 aylık görev süresince birlikte çalışmış olduğum, belediye başkanımıza, muhtarlarımıza, ilçemizde bulunan tüm kamu kurum ve kuruluş amirlerine, personeline, siyasi partilerin il ve ilçe temsilcilerine, Oda başkanlıklarımıza, meslek örgütlerine, esnaflarımıza, STK temsilcilerine, iş adamlarına, hayırseverlere, vatandaşlarımıza ve tüm Karahallılı hemşerilerimize teşekkür ediyorum." dedi.

Kaymakam Ahmet Gülderen’in konuşmalarının ardından hediye takdimi yapılarak program sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum