Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Bağdat Caddesi’nden Dolmabahçe’ye klasik araçlarla zafer...

Bağdat Caddesi'nden Dolmabahçe'ye klasik araçlarla zafer konvoyu

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında, yarım asrı devirmiş onlarca klasik araç İstanbul Anadolu Yakası'ndan Dolmabahçe'ye zafer konvoyu yapacak.İstanbul Klasik Otomobilciler...

Editor: Bot
29 Ağustos 2019 - 11:19 - Güncelleme: 29 Ağustos 2019 - 11:20
Reklam

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında, yarım asrı devirmiş onlarca klasik araç İstanbul Anadolu Yakası'ndan Dolmabahçe'ye zafer konvoyu yapacak.
İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği'nin yıllardır organize ettiği gelenekselleşmiş etkinlikte, ülke bütünlüğümüze, milli birlik ve beraberliğimize, toplumsal barışımıza katkı sunmak amacıyla, 1940'lı yıllardan 1970'li yıllara kadar, bir döneme damgasını vurmuş ve Türk bayraklarıyla süslenmiş 100 civarında, çeşitli marka ve modellerde klasik araç, 30 Ağustos Zafer Bayramı konvoyunda bir araya gelecek.
İstanbul Anadolu Yakası'nda Maltepe sahil yolunda sabah saatlerinde bir araya gelecek onlarca klasik araç, son hazırlıklar yapıldıktan sonra saat 11.00'de Kadıköy istikametinde, Bağdat Caddesi güzergâhında hareket edecek. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçecek klasik araç konvoyu, güzergahını Atatürk'ün gözlerini yumduğu Dolmabahçe'de sonlandıracak.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Isparta'da Ahilik Haftası etkinlikleri
Isparta'da Ahilik Haftası etkinlikleri
Alifuatpaşa Suat Yalkın Caddesi'nde çalışmalar başladı
Alifuatpaşa Suat Yalkın Caddesi'nde çalışmalar başladı