Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

"İş Merkezi ve Site Yönetiminde Korona Virüsle Mücadele Çok Önemli"

Ülkemiz korona virüs salgını ile mücadelede büyük bir sınav veriyor, Yüzlerce kişinin girip çıktığı iş ve yaşam merkezlerine de  bu virüsle savaşta büyük görev düşüyor. Korona virüsle mücadele de en küçük bir ihmal sağlık sistemini çökertebilir.

"İş Merkezi ve Site Yönetiminde Korona Virüsle Mücadele Çok Önemli"
08 Nisan 2020 - 17:16 - Güncelleme: 08 Nisan 2020 - 18:49
Korona Virüsle mücadele tüm yurtta  büyük önem taşıyor. Binlerce kişinin çalıştığı iş merkezleri ve yaşadığı yaşam merkezleri,  sitelerde de korona virüs le mücadele ön plana çıkıyor.

Yüzlerce kişinin yaşadığı bu merkezlerin güvenlik ve işletmesini yapan şirketlere de büyük görev düşüyor. Bu iş ve yaşam merkezlerinin düzenli olarak dezenfekte edilmesi, atıklarının toplanması ve giriş ve çıkışlarda digital termometlerle sağlık kontrollerinin yapılması, buralarda çalışan görevlilerin maske ve özel kıyafetlerile çalışması da ilk akla gelen hizmetler.İstanbul'da faaliyette bulunan  iş ve yaşam merkezlerinde güvenlik ve işletme hizmeti veren Orkun şirketler gurubu Pazarlama ve Finans  müdürü Namık İskender ,  korona virüs ile mücadelede

 iş ve yaşam merkezlerinde alınan önlemler ve dikkat edilmesi gereken konulara dikkat çekti. Orkun Tesis Yönetim Hizmetleri Müdürü Namık İskender, " Korona virüs hayatı olumsuz etkiledi, yüzlerce kişinin çalıştığı iş ve yaşam merkezlerinde de bu daha da önemli bir hale geldi.  İş ve yaşam merkezlerine her gün yüzlerce  kişi girip çıkmakta, bunların  hiç bir ihmale gerek kalmadan takip ve kontrolü çok önemli hale geldi. Korona virüs, bilindiği gibi damlacık yoluyla insandan insana bulaştığı biliniyor. Burada da  dezenfektasyon ve dezenfekte  ön plana çıkıyor, ayrıca korona virüsün belirgin en yaygın semptomları ateş, yorgunluk ve kuru öksürüktür. Bu bakımdan bizde işletmeciliğini yaptığımız tüm tesisler girişinde ateş ölçerler ile kontol sağlıyoruz. İşletmeciliğini yaptığımız tesislerde çalışan güvenlik, temizlik, servis hizmeti veren tüm çalışanlarımızı günlük olarak sağlık kontrolünden geçiriyoruz. Biliyoruzki yüzlerce kişini sağlığından biz sorumluyuz ve 7/24 görevimizin başındayız'dedi. Orkun Tesis Yönetim Hizmetleri  Hakkında:

Orkun Grup, 2004 yılında, hizmet sektöründe  Profesyonel Tesis Yönetimi, Özel Güvenlik Hizmetleri, Temizlik Hizmetleri, Teknik Hizmetler ana hizmet kollarının yanı sıra Peyzaj Hizmetleri, Sosyal Tesis ve Havuzların Yönetimi, Enerji Yönetimi, Çevre Yönetimi konularında hizmet vermektedir. orkun grup 650 kişilik uzman personeli ile özellikle İstanbul'da iş merkezi ve site yönetimi ve güvenlik hizmeti vermektedir.

https://www.orkuntesisyonetim.com.tr 

YORUMLAR

  • 0 Yorum