Her Romantik Yol Roma’ya Çıkar!
Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Her Romantik Yol Roma’ya Çıkar!

ABD ve İtalya’da eğitim gören Abdullah Alemdar’ın kurucusu olduğu ve yine Alemdar’a ait organizasyon şirketi Primaluna Organization ile birlikte hareket eden tekdüzelikten uzak, farklı mekan ve farklı menüler arayanların tek adresi olmaya aday.

21 Mart 2016 - 09:57
Reklam

Üstelik Türkiye’de bir düğüne harcanacak bütçeyle hem unutulmaz bir düğün yapabilir hem de üstüne Roma’da harika bir balayına devam edebilirsiniz.
isteyene hiçbir detayı unutulmayan düğün organizasyonlarını da başbaşa çıkılan bir haftasonu tatilinde konsolosluk veya belediyede sürpriz nikah törenini de sizin için planlıyor. Resmi evrak işlemlerinden fotoğrafçıya, süsleme işlerinden konaklamaya kadar tüm hizmetler sizin adınıza genç, deneyimli ve dinamik bir ekip tarafından gerçekleştiriliyor.
 
Sadece 2 saat uzakta
 
Yurtdışında evlenmenin artık farklı alternatifler arayanlar için ilk sırada olduğunu söyleyen Abdullah Alemdar, İtalyan insanının Türkler’e olan benzerliği ve yakınlığı, İtalyan mutfağının damak tadımıza uygunluğu ile coğrafi olarak yakınlığın Roma'yı cazip hale getirdiğini anlattı.
Alemdar, şöyle devam etti:
"Klasikleşen ve monotonlaşan düğünler, çılgın maliyetler, organizasyonun stresi derken, Türkiye'de çiftler artık bu konuda daha farklı alternatifler üzerinde duruyor. Yurtdışında evlenmekse bu alternatiflerin en başında geliyor. Giderek zorlaşan ekonomik şartlar, harcanan emek ve günümüzün en büyük değeri olan zamanın önemi, çiftleri yüksek bütçeli düğünlerden uzaklaştırıyor. Hayatın en özel günlerinden biri olan o günü sıradanlıktan çıkarma fikriyle birleşince yurtdışında nikah organizasyonu mükemmel bir opsiyon olarak öne çıkıyor. Akla gelen ilk destinasyon da Roma oluyor. Roma'daki Büyükelçilik nikahı için 6 ay önceden randevu almak gerekirken, sadece tarafımızca organize edilebilen (T.C. Roma Büyükelçiliği'nce onaylı) Roma Belediye nikahı için 1 ay önceden başvuru yapmak yeterli. Her türlü evrak hazırlığı, resmi işlem ve prosedürler tarafımızca yürütülürken, ekibimiz hayalleriniz doğrultusunda nikah/düğün organizasyonu hazırlıyor. Gelin buketinizden tutun ilk akşam nerde yemek istediğinize kadar her türlü detay tarafımızdan organize ediliyor. Çiftlerimizin bizim servis hızımız, kalitemiz ve profesyonelliğimizin yanı sıra memnun kaldıkları en önemli konu işin ekonomik maliyeti. Her çifte özel dizayn program hazırladığımız için, fiyat aralığını burada bir nevi çiftlerimiz kendileri belirliyorlar. Bu durum da ‘SADECE PARASI OLAN YURTDIŞINDA EVLENEBİLİR’ imajını ortadan kaldırıyor.”
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MKE Ankaragücü'nden ayrılan Mustafa Kaplan, Gençlerbirliği ile anlaştı
MKE Ankaragücü'nden ayrılan Mustafa Kaplan, Gençlerbirliği...
Lüleburgaz HEM'de 15 bin kursiyer eğitim gördü
Lüleburgaz HEM'de 15 bin kursiyer eğitim gördü