Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Entübe Edilen Burak Sergen'den Haber Var!

3 hafta önce evinde fenalaşması üzerine hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu Burak Sergen, solunum güçlüğü çekince entübe edilmişti.

Entübe Edilen Burak Sergen'den Haber Var!
01 Mayıs 2021 - 16:34
Ünlü oyuncunun nişanlısı Nihan Ünsal ve sevenleri umutlu gelecek güzel bir haberi bekliyor. Burak Sergen'in nişanlısı Nihan Ünsal, ünlü oyuncu Burak Sergen’in son durumunu anlattı.

Burak Sergen, 11 Nisan'da evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. Coronavirüse yakalanan ve tedavisine yoğun bakımda devam edilen Sergen, daha iyi solunuma ulaşabilmesi için entübe edilmişti.

HALA ENTÜBE DURUMUNDA

Hürriyet'in haberine göre; 3 haftadır gelecek güzel bir haberi bekleyen Burak Sergen'in nişanlısı Nihan Ünsal, ünlü oyuncunun son durumunu anlattı: Burak'ın durumunda değişiklik yok. Hala yoğun bakımda entübe durumunda... Büyük bir umutla doktorlardan gelecek iyi bir haberi bekliyoruz. Burak'ın en yakın zamanda aramıza döneceğine inanıyorum"

İLAÇLARLA AYAKTA DURUYORUM

Çok zor bir süreçten geçtiklerini sözlerine ekleyen Ünsal " Ben de çok iyi değilim. İlaçlarla ayakta durmaya çalışıyorum. Bu durumda yapabileceğimiz tek şey dua etmek" dedi.

KAYNAK:HÜRRİYET

YORUMLAR

  • 0 Yorum