Dr. İbrahim Ulusoy Avcılar Haber Merkezini Ziyaret Etti

Dr. İbrahim Ulusoy Avcılar Haber Merkezini Ziyaret Etti

Ak Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy, Avcılar Haber Merkezi’ni ziyaret etti

Editor: Haber Editörü
27 Şubat 2019 - 14:35 - Güncelleme: 27 Şubat 2019 - 19:51

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy gazetemiz Avcılar Haber Merkezi’ni ziyaret etti. Avcılar Haber Merkezi Onursal Başkanı Tamer Özer, AHM Yayın Danışma Kurulu Başkanı Mehmet Can Arvas, Haber Müdürü Yağmur Binici, gazete muhabirleri Selda Yılmaz, İlkay Nur Kaya, Dilek Uyanık, Cansu Müttefik ve AKP ilçe teşkilatından Kürşat Arı, Ali Ozanlar, Ayhan Sütçü, Cemal Şahinkuru eşliğinde oldukça samimi bir görüşme gerçekleşti.

 

AK Parti Belediye Başkan Adayı Ulusoy, yaptığı açıklamada; “Avcılar 20 yıldır süren makus kaderini değiştirmek için bir şans yakaladı. Toplumun hiçbir kesiminde ayrım gözetmeden seçim çalışmalarına devam diyoruz. Herkes bizim hemşehrimiz, biz Avcılar’ı Marka kent yapacağız”dedi.

‘Verin Yetkiyi Görün Etkiyi’

Avcıların geleceği ve Avcılar halkının refahı için yapacağı hizmetlerden bahseden Ulusoy, “Avcılar’ın geleceği için hep birlikte daha çok çalışacaklarını söyledi. Önümüzdeki günlerde Marmara denizi ve K.Çekmece gölü arasında bir ilçenin yeniden doğuş projelerini açıklayacağız. Biz 5 yıl için Avcılar halkından yetki istiyoruz. Bize yetkiyi versinler, yapacaklarımızı görsünler… Bir projemizi AvcılarHaberMerkezi için açıklamış olayım, sadece 56 adet otopark yapacağız” dedi

Avcılar’ı karış karış gezdiklerini anlatan Ulusoy, “Günde 3-4 saatlik uyku ile herkese ulaşmaya, dokunmaya çalışıyorum, vatandaşlardan destek bekliyorum. Avcılar 20 yıllık kötü belediyeciliği göndermeli, Avcılar AK Parti Belediyeciliği ile tanışmalı”dedi.

Oldukça faydalı geçen yaklaşık 1 ,5 saat görüşme sonunda AK Parti Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy, haber merkezi çalışanları ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Temaslarına devam etmek için AvcılarHaber Merkezinden ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir başarılı öğrencileri tatil kamplarında ağırlıyor
Büyükşehir başarılı öğrencileri tatil kamplarında...
3 kez takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı
3 kez takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı