Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bursa'yı İzmir'i vurdu! İstanbul'da da başladı

Meteoroloji gün itibariyle 'Sarı alarm' koduyla İstanbul için kuvvetli yağış uyarısında bulundu. Geçtiğimiz günlerde Bursa'yı vuran ve 5 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan sel bugün İzmir'i de vurdu. MGM'den yapılan açıklamada İstanbul'da sel baskınlarına karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği bildirildi.

 Bursa'yı İzmir'i vurdu! İstanbul'da da başladı
23 Haziran 2020 - 13:51
MGM'den yapılan açıklamalarda, "İstanbul'da 23 ve 24 Haziran tarihlerinde şiddetli sağanak etkili olacak" denilmişti. Gelen son dakika bilgilerine göre İstanbul'da yağmur ve fırtına etkili olmaya başladı.25 İL İÇİN 'SARI KOD' UYARISIKuvvetli yağışın beklendiği iller şöyle sıralandı: Ankara, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Edirne, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya, Sinop, Tekirdağ, Uşak, Zonguldak, Bartın, Yalova, Karabük ve Düzce.Son dakika haberi | 25 il için 'Sarı kod' uyarısı yapıldı

İSTANBUL 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ Öte yandan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet ve Koordinasyon Merkezi (AKOM) de önümüzdeki iki gün boyunca İstanbul genelinde yağışlı havanın etkili olacağı tahminini paylaşarak, yağışların yarın saat 10.00'da il genelinde kısa süreli ve kuvvetli şekilde etkili olacağı uyarısında bulunmuştu.
YORUMLAR

  • 0 Yorum