Başkan Toprak DSP’den Aday mı Oluyor !!!
Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Başkan Toprak DSP'den Aday mı Oluyor !!!

2019 yerel seçimlerine sayılı günler kala, Avcılar’da siyaset durulmuyor…Chp’de yaşanan iç çekişme Avcılar’da da yaşanıyor…

11 Şubat 2019 - 13:01 - Güncelleme: 11 Şubat 2019 - 15:13
Reklam

CHP tarafından aday gösterilmediği için hiç bir yerel seçim tanıtımına katılmayan, CHP adayı Av. Turan Hançerli’ye destek vermeyen, başkan Toprak, bu gün yeni bir hamle daha yaptı. Sivil platformlar tarafından İlçenin çok yerini asılan ‘Dr Handan Toprak, Bizim adayımızdır’ pankartlarının Başkan Toprak’ın bilgisi dahilinde asıldığı iddia edildi.

Avcılar Belediye Başkanı, Dr Handan Toprak Benli, 2019 yerel seçimlerinde CHP’den aday gösterilmediği için ‘Küskünler Hareketi’ ile birlikte hareket edeceği söylentileri üzerine ‘Mart’ın sonu bahardır ‘ açıklaması ile geçtiğimiz günlerde polemiklere son verdi.

Avcılar’ın nabzını tutan Avcılar Haber Merkezi, çok ses getirecek bir bilgiye ulaştı. Haber kaynaklarından alınan bilgiye göre, 2014 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan ve seçimleri kıl payı kaybeden Mustafa Sarıgül’ün, Başkan Toprak’la görüştüğü DSP Avcılar Belediye başkan adaylığı konusunda ikna ettiği konuşuluyor.

Bilindiği gibi eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, 2019 yerel seçimleri nedeni ile Şişli için adaylığını ilan etmiş, fakat CHP üst yönetiminin adaylık konusuna soğuk baktığı gerekçesi ile partisinden isifa etti. Mustafa Sarıgül, Şişli Belediye Başkanlığı için DSP’den aday oldu.

2014 yerel seçimleri sırasında Dr Handan Toprak için yoğun çaba gösteren , 6-7 kez ilçeye gelen Mustafa Sarıgül’ün şimdide DSP’den aday olması konusunda başkan Handan Toprak’a yoğun baskı yaptığı iddia ediliyor.

Kaynak: Avcılar Haber Merkezi (https://avcilarhabermerkezi.com)

Kaynak: Avcilarhabermerkezi-avcılar

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dolu ve yağış Bilecik'i vurdu
Dolu ve yağış Bilecik'i vurdu
Manavgatlı karpuz üreticisinin fiyat tepkisi: "Karpuzu 30 kuruşa satamıyoruz"
Manavgatlı karpuz üreticisinin fiyat tepkisi: "Karpuzu 30...