Başkan Bıyık, ’Bayburtlu Yusuf’la buluştu

Başkan Bıyık, 'Bayburtlu Yusuf'la buluştu

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, İstanbul'da broşür dağıtırken bir kadının sözlü tacizine uğrayan ve o anların sosyal medyada yayılması ile gündeme gelen Yusuf Özoğul...

Editor: Bot
18 Nisan 2019 - 12:25 - Güncelleme: 18 Nisan 2019 - 12:26

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, İstanbul'da broşür dağıtırken bir kadının sözlü tacizine uğrayan ve o anların sosyal medyada yayılması ile gündeme gelen Yusuf Özoğul ile buluştu.
Pendik'te AK Parti seçim broşürlerini dağıtırken bir kadın tarafından uygunsuz sözlerle rencide edilen ve sosyal medyada 'Bayburtlu Yusuf' adıyla gündem olan Yusuf Özoğul, Darıca'ya gelerek Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık'la buluştu. Olaydan sonda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da davet edilen Bayburtlu Yusuf, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık'a sürpriz yapmak için Darıca'ya geldi. Seka TV'de Mert Gürenç'in sunduğu Genç Söylem programının canlı yayın konuğu olan Bıyık'a sürpriz yaparak programa katılan Bayburtlu Yusuf, yaşanan gelişmeleri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'la buluşmasını anlattı.
Canlı yayın sonrası Özoğul ile bir araya gelerek sohbet eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, "Yusuf kardeşimizin duruşu AK Parti gençliğini ve duruşunu yansıtmıştır. Kendisine yapılan ahlaksız hakaretlere karşı sükûnetini koruyarak hem ahlak hem de insanlık dersi vermiştir. Onlar bunu anlamazlar. İnsanlara tepeden bakmaya alışmışlar. Ama Yusuf, onlara en iyi cevabı vermiştir. Türk toplumu da Yusuf'un yanında yer alarak o zihniyete gereken cevabı verdi" dedi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir başarılı öğrencileri tatil kamplarında ağırlıyor
Büyükşehir başarılı öğrencileri tatil kamplarında...
3 kez takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı
3 kez takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı