Başarılı Sporcular Kaymakam ve Belediye Başkanını Ziyaret Etti

Başarılı Sporcular Kaymakam ve Belediye Başkanını Ziyaret Etti

Uşak İl Merkezinde yapılan 2018-2019 Okul Sporları Kort Tenis müsabakalarında dereceye giren Karahallı İlçesi öğrencileri Karahallı Kaymakamı Önder Çengel’i ve Belediye Başkanı Ali Topçu' yu ziyaret etti.

Editor: Haber Editörü
25 Şubat 2019 - 12:51 - Güncelleme: 26 Şubat 2019 - 20:31

Uşak İl Merkezinde yapılan 2018-2019 Okul Sporları Kort Tenis müsabakalarında dereceye giren Karahallı  İlçesi Cumhuriyet Orta Okulu öğrencileri, Öğretmenleri Turan YEŞİLOĞLU ile birlikte Karahallı İlçe Kaymakamı  Önder Çengel’i makamında ziyaret etti.
Turnuvada dereceye giren öğrencileri tebrik eden Kaymakam Çengel, genç sporcularla bir süre sohbet ettikten sonra hayatları boyunca başarılarının devamını dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Uşak il merkezinde yapılan 2018-2019 Okul Sporları Kort Tenis müsabakalarında Yıldız Kızlar katagorisinde Melisa DEMİR ve Berra Zeynep DEĞER il ikincisi,Yıldız Erkekler katagorisinde Cevdet IŞIK ve Onur Şaban GÜL İl ikincisi,Küçükler katagorisinde Mehmet Emre DEMİR ve Mehmet ÇETİN İl üçüncüsü olmuştu.

 

Ödüllü sporcular, Karahallı Belediye Başkanı Ali Topçu'yu da ziyaret etti. başarılı sporcuları kabul eden Başkan Topçu, onları tebrik etti, daha iyi bir Karahallı için yapacakları spor tesisleri için bilgi verdi. Çocuklarla hatıra fotografı çektiren Başkan Topçu, ödüllü sporculara plaket ve çeşitli hediyeler verdi.

Haber:Yıldırım Özer (BVU)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir başarılı öğrencileri tatil kamplarında ağırlıyor
Büyükşehir başarılı öğrencileri tatil kamplarında...
3 kez takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı
3 kez takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı