Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bakan Koca Canlı Yayında Tüm Türkiye'yi Uyardı! İstanbul İçin Yeni Sinyal!

Koronavirüsle mücadele kapsamında Sağlık Bakanı Bursa'ya gitti. Bakan Fahrettin Koca, Bursa'da son dakika açıklamalarında bulundu. Bursa'da olan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda" diye konuştu.

Bakan Koca Canlı Yayında Tüm Türkiye'yi Uyardı! İstanbul İçin Yeni Sinyal!
23 Ekim 2020 - 11:58 - Güncelleme: 23 Ekim 2020 - 12:12
Koronavirüsle mücadele kapsamında Sağlık Bakanı Bursa'ya gitti. Bursa'da olan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda" diye konuştu. Bakan Koca, İstanbul'da 5 gün kalacağını ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla da görüşeceğini de bildirdi.Koca Bursa'da koronavirüs mücadelesinde sağlık ekipleriyle bir gün geçirmek üzere buraya geldiğini belirtti ve salgının seyrine ilişkin önemli açıklamalar yaptı.Bakan Koca'nın açıklamaları şöyle:"Bir çalışma gününü burada geçirmek üzere birlikteyiz. Bilindiği gibi bu çalışma sadece hasta tedavi ederek başarıya ulaşmaz. Önce durum değerlendirmemizi yaptık.""ŞEHİRLERİMİZİ DOLAŞIP ÇAĞRILARIMIZI TEKRARLIYORUZ"Şehirlerimizi dolaşıp çağrılarımızı tekrarlıyoruz. Tedbirlere uyun. Tedbirlere uymazsak başarıyı yakalamamız gecikebilir. Burada şehir hastanesini de inceleyecek ve burada çalışacağız. Ardından Balıkesir'e de gideceğiz."GEREKLİ BİLGİLERİ AKŞAM PAYLAŞACAĞIZ"Son durumu öğrenmek isteyen yurttaşlarımız için de gerekli bilgileri akşam yapacağımız açıklamalarda paylaşacağız. Şimdiden dikkat çekmek istiyorum. Koronavirüs salgını Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiştir."5 GÜN İSTANBUL'DA OLACAĞIM"

Buradan İstanbul'a da seslenmek istiyorum. İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ını bulmuş durumda. Hafta sonundan başlayarak 5 gün İstanbul'da olacağım""İMAMOĞLU'YLA DA GÖRÜŞECEĞİM"Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'a yapacağı ziyarette İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla da görüşmeyi planladığını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum