Bahçeli’den Flaş Yeni Zelanda Açıklaması

Bahçeli'den Flaş Yeni Zelanda Açıklaması

MHP Lideri Devlet Bahçeli bugün Yeni Zelanda'da Müslümanları hedef alan ve 49 kişinin öldürüldüğü katliam hakkında açıklama yaptı. Bahçeli "Yeni Zelanda Hükümeti bu kapsamda birinci derecede sorumludur." dedi.

15 Mart 2019 - 10:54

İşte MHP Lider Devlet Bahçeli'nin Yeni Zelanda katliamı hakkındaki açıklamaları:

"Katil(ler) ile yardım ve yataklık yapan mihrakların dökülen kanların bedelini ödemeleri adalet ve insanlık adına derhal sağlanmalıdır. Yeni Zelanda Hükümeti bu kapsamda birinci derecede sorumludur."

"Irkçılığın geldiği aşama korkunç seviyelerdedir. Türk ve İslam değerlerini hedef alan teröristlerin karanlık emelleri alarm verici düzeydedir. Ümit ederim ki, ülkemizde inançlarımızla alay edip karalamaya teşebbüs eden çevreler mezkur terör saldırısından ders alır, sonuç çıkartır."

"Unutulmasın ki, ’Allah Bes, Baki Hevestir.’ ’Galip Olan Yalnızca Allah’tır.’ Kaderin üstünde bir kader, hesabın üstünde de bir hesap vardır. cumamız mübarek olsun; Allah, zalimlere, hainlere, Türk ve İslam düşmanlarına niyaz ederim ki, fırsat vermesin."

"Yeni Zelanda’daki hunhar terör saldırısını nefretle lanetliyorum. Teröristlerin, arkalarında duran güçlerin bütün sinsi planlarının ortaya çıkarılmasını, insanlık vicdanıyla paylaşılmasını temenni ediyorum. Hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara şifa diliyorum."

Kaynak: POSTA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir başarılı öğrencileri tatil kamplarında ağırlıyor
Büyükşehir başarılı öğrencileri tatil kamplarında...
3 kez takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı
3 kez takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı